O NAS

Biuro rachunkowe A&P nie powstało z przypadku. To, co robimy to nie tylko praca, ale też i pasja.
Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi księgowe dla podmiotów gospodarczych o dowolnym profilu działalności oraz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej. Mamy wieloletnie doświadczenie jako księgowe i kadrowe. Potrafimy rozwiązywać trudności napotykane przez podatników. Prowadzimy rozliczenia z Urzędem Skarbowym, ZUS-em i Urzędem Statystycznym.
Działamy głównie na rynku lokalnym, ale współpracujemy również z podmiotami z całego kraju wykorzystując technologię informacyjną. Nasi Klienci to przede wszystkim mali i średni przedsiębiorcy. Jesteśmy zawsze do pełnej dyspozycji Klienta. Zapewniamy bezpieczeństwo i poufność informacji na każdym etapie współpracy. Posługujemy się podpisem elektronicznym, pracujemy na licencjonowanym oprogramowaniu.
Osoby, które chciałyby prowadzić własną działalność gospodarczą mogą również zgłosić się do naszego biura w celu uzyskania pomocy przy jej założeniu. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, a także w celu zapewnienia pełnego bezpieczeństwa obsługiwanych Klientów działalność Biura objęta jest ubezpieczeniem w zakresie Odpowiedzialności Cywilnej.

Biuro rachunkowe A&P zaprasza do współpracy.